Ile kosztuje konsultacja z dermatologiem online?

18 maja 2020

Dzięki serwisowi haloDoctor.pl, pacjenci mają możliwość skonsultowania problemu dermatologicznego również online. Wielu zastanawia się jednak, ile taka konsultacja może kosztować. Jak wygląda to w praktyce?

 

Jaka jest kwota za pomoc medyczną online?

 

W przypadku platformy haloDoctor.pl, koszt konsultacji z dermatologiem online różni się w zależności od lekarza. Zazwyczaj kwoty rozpoczynają się do około 100 zł, choć wielu pacjentów w przypadku dalszych konsultacji u tego samego lekarza, może dodatkowo liczyć na zniżki.

 

Gdzie sprawdzić cenę za konsultację z dermatologiem online?

 

Na platformie haloDoctor.pl sprawdzenie ceny za e-Wizytę jest bardzo łatwe. Wyświetlana jest ona w zakładce każdego lekarza, powyżej najbliższych, wolnych terminów. Dzięki temu pacjent może w sposób łatwy wybrać nie tylko datę wizyty, ale również kwotę, która najbardziej mu odpowiada.

 

Ceny za konsultacje z dermatologiem online różnią się pomiędzy sobą. Jednak w serwisie haloDoctor.pl można łatwo je sprawdzić i wybrać tę usługę, która będzie dla pacjenta odpowiednia.

 

Ile trwa konsultacja z dermatologiem online?

 

Serwis haloDoctor.pl umożliwia konsultacje online z dermatologami, a także lekarzami 39 innych specjalizacji. Dla wielu pacjentów to nowość, dlatego część z nich zadaje sobie pytanie, ile taka konsultacja może trwać. Jak wygląda to w praktyce?

 

Średni czas konsultacji z dermatologiem online

 

Lekarze dermatolodzy udzielający porad medycznych poprzez platformę haloDoctor.pl dokładnie przedstawiają, jaki jest przybliżony czas takiej konsultacji. Spośród zgromadzonych na witrynie danych wynika, że w przypadku większości z nich jest to od 15 do 30 minut, choć oczywiście w określonych przypadkach może być on dłuższy. Zdecydowanie krócej będzie trwać wypisanie e-Recepty. W przypadku jej przedłużenia wystarczy zaledwie od 5 do 10 minut.

 

Jak sprawdzić czas trwania e-Wizyty?

 

Pacjenci chcący zapisać się na e-Wizytę u dermatologa online mogą łatwo skontrolować, ile takie spotkanie potrwa. Wystarczy na stronie głównej haloDoctor.pl wejść w zakładkę „Dermatolodzy”, wybrać lekarza i kliknąć w godzinę wizyty. Następnie w osobnym formularzu pojawi się zakładka „Wybierz usługę”, której rozwinięcie pozwoli dokładnie sprawdzić wszystkie usługi realizowane przez danego lekarza oraz czas ich trwania. Obok każdej oferty pojawi się również jej cena.

 

Pod względem czasu trwania, e-Wizyty nie różnią się od tych, z których można skorzystać osobiście w prywatnych gabinetach lekarskich. W przypadku dermatologów online, jest to od kwadransa do pół godziny.