e-Wizyta – ułatwiony dostęp do opieki zdrowotnej

25 marca 2020

Pacjenci szukają wygodnej opieki o wysokiej jakości, której mogą zaufać. e-Wizyta zapewnia organizacjom opieki zdrowotnej elastyczność w dostarczaniu wysokiej jakości usług medycznych swoim pacjentom w dowolnym czasie i miejscu.
 

e-Wizyta – w zasięgu ręki

Platforma telezdrowia haloDoctor pozwala połączyć się z lekarzem zdalnie. Możesz wybrać formę czatu, videorozmowy czy też telekonsultacji. Nie musisz wychodzić z domu! Wystarczy, że masz odpowiedni sprzęt tj. np. laptop czy komputer stacjonarny i dostęp do Internetu.
 

e-Wizyta – możliwość wirtualnych konsultacji lekarskich z wieloma specjalistami

haloDoctor.pl – zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną w zakresie konsultacji lekarskich podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów. W naszym zespole pracują uznani lekarze specjalizujący się we wszystkich dziedzinach zdrowia. Gwarantujemy wysoką jakość porad medycznych oraz celną i szybką diagnozę. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i wyjaśnić wątpliwości związane z twoim zdrowiem. Nasi specjaliści są dostępni dla pacjenta poczynając od profilaktyki, poprzez konieczne konsultacje lekarskie.
 

e-Wizyta a e-Recepta

Podczas e-Wizyty lekarz może wystawić Ci e-Receptę. Jeżeli skorzystasz z usług haloDoctor.pl to otrzymasz ją nawet w sytuacji gdy nie posiadasz Internetowego Konta Pacjenta. Nie ma takiej potrzeby gdyż system tej platformy jest tak skonstruowany, że ułatwia pacjentowi dostęp do e-Recepty bez dodatkowych formalności. W skrócie lekarz wystawia dla Ciebie w systemie e-Receptę, a Ty otrzymujesz SMS -em 4-cyfrowy kod, który przedstawiasz w aptece wraz ze swoim numerem PESEL, lub otrzymujesz e-Receptę e-mailem jako plik PDF – widnieje na nim kod kreskowy, który potem pokazujesz w aptece.
 

e-Wizyta to zadowolony pacjent

Przychodnie korzystające z programu e-Wizyta nieustannie ulepszają swoje usługi i tym samym zwiększają zadowolenie pacjentów. Średnio organizacje oferujące usługę e-Wizyta oceniają poziom zadowolenia swoich pacjentów na 96,4%. Platforma haloDoctor.pl nieustannie się rozwija, już teraz oferuje możliwość wyboru specjalisty spośród 182 lekarzy a ich liczba stale rośnie. Chcesz mieć dostęp do profesjonalnej opieki zdrowotnej na wysokim poziomie bez wychodzenia z domu -skorzystaj z platformy haloDoctor.pl i umów e-Wizytę.