Konsultacje z lekarzem okulistą online

7 kwietnia 2020

Na pilną konsultację okulistyczną w specjalistycznym gabinecie ciężko dziś liczyć. Co najmniej kilkutygodniowe terminy nie pozwalają pacjentom z nagłymi schorzeniami na szybki kontakt z lekarzem. Konsultacje z lekarzem okulistą online za pomocą interaktywnej platformy do realizacji wizyt są alternatywnym rozwiązaniem dla wjazdu do prywatnego gabinetu, korzystania z SOR lub Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej.

 

Co pacjenci mogą konsultować w gabinecie telemedycznym

Konsultacje online z lekarzem okulistą dają pacjentom możliwość kontaktu i uzyskania porad u lekarza specjalisty w takich przypadkach jak: odczuwanie swędzenia lub pieczenia oczu, ropiejących oczu, poczucia widzenia za mgłą, zwężonego pola widzenia, światłowstrętu, stale przekrwionych i uczucia „zmęczonych” oczu, podwójnego widzenia, zbyt częstego odruchu mrugania i wielu innych.

 

Konsultacje lekarskie w gabinecie telemedycznym odbywają się w pełnym komforcie dla pacjenta. Pacjent wybiera miejsce, w którym będzie realizował konsultację. Może to być jego własny pokój w domu bądź biuro w trakcie przerwy w pracy.

 

Łatwa rejestracja

 

Rejestracja na konsultacje online z lekarzem okulistą jest szybka i łatwa w realizacji. Platforma haloDoctor została stworzona z myślą o pacjentach jak i specjalistach. Cały proces rejestracji jest zatem ograniczony do kilku działań:

 

  • Wyboru lekarza oraz terminu wizyty (dnia i godziny),
  • Wypełnienia formularza pacjenta – ze wszystkimi niezbędnymi danymi,
  • Zatwierdzenia rejestracji poprzez e-mail,
  • Opłaty za wizytę w systemie online.

 

eRecepta i e-Zwolnienie

 

Telekonsultacja za pośrednictwem haloDoctor zapewnia Ci dostęp do eRecepty na stałe leki oraz, jeśli zajdzie taka konieczność, do e-Zwolnienia. Wyślij do specjalisty potwierdzenie o przewlekłej chorobie wzroku, aby ten mógł wystawić dla Ciebie eReceptę.

 

Jeśli Twoje schorzenie będzie wymagało konsultacji w gabinecie stacjonarnym – lekarz przekieruje Cię na tego typu wizytę. Konsultuj z okulistą online swoje dolegliwości okulistyczne 7 dni w tygodniu.