Opinia o Medfile EDM – rozwiązania dla mojego gabinetu fizjoterapeuty znalazłem w Medfile

15 listopada 2019

Opinia fizjoterapeuty o programie Medfile® EDM

Fizjoterapeuci chętnie korzystają z oprogramowania Medfile® EDM, ponieważ otrzymują kompleksowe funkcje umożliwiające kompleksową diagnostykę pacjentów. Moduł przeznaczony dla specjalistów fizjoterapii został zbudowany z uwzględnieniem karty wizyty fizjoterapeutycznej. To ona jest jednym z najważniejszych elementów diagnostyki pacjenta.

Opinia o Medfile EDM, na podstawie dedykowanej karty wizyty

Jeden z fizjoterapeutów pracujących na innowacyjnym systemie, wydał opinię o Medfile  EDM na podstawie karty wizyty fizjoterapeutycznej, która okazała się być bardzo przydatna w jego codziennej praktyce.

Opinia o Medfile EDM fizjoterapeuty – praktyka, prowadzącego gabinet oraz dojeżdżającego do pacjentów:

„Ten system to jest konkret. Cenne jest dla mnie, że mogę z niego korzystać na tablecie i jadąc do pacjenta leżącego – zerknąć nieco wcześniej do jego kartoteki. Zajmuję się rehabilitacją stacjonarną jak i mobilną, mam wielu pacjentów, więc nie jestem w stanie zapamiętać każdego, a program Medfile jest o tyle wygodny, że nie muszę wozić kartotek ze sobą. Wszystko jest zabezpieczone online.”

Jako główną zaletę systemu w programie Medfile® EDM fizjoterapeuta dostrzega możliwość rejestracji online oraz tworzenie dokumentacji księgowych, wystawianie rachunków i tworzenie raportów wizyt. Specjalista stwierdził, że tego rodzaju funkcjonalność pozwala mu mieć pod kontrolą finanse swojej działalności:

„Ekonomia nigdy nie była moją mocną stroną, jednak Medfile posiada moduł rachunków i faktur. Tam są moje dokumenty księgowe i wystawione rachunki. Rozwiązania dla mojego gabinetu fizjoterapeuty znalazłem w Medfile. Nie mam obaw, że coś źle wypełnię, czy przegapię. Bezpośrednio po wizycie mogę taki rachunek wystawić sam. Nie mam innych współpracowników, ale daję radę. Z tym systemem to nie problem. Rejestracja online ułatwia sprawę.”

Opinie specjalistów o programie Medfile®

Coraz więcej specjalistów korzysta z systemu. Opinia o Medfile EDM jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ pozwala budować funkcjonalności modułów, którą ceni sobie wielu lekarzy. Jak np. możliwość zbudowania własnej karty wizyty lekarskiej jest rozwiązaniem, które można dopasować do licznych specjalizacji jak również do każdego lekarza indywidualnie.
 
Zapraszamy do testowania systemu Medfile® EDM i wystawiania opinii na temat funkcjonalności programu – każda z nich jest niezwykle cenna.